دانستنی های لیزر

سوالات محرمانه در مورد لیزر موهای زائد

سوالات-محرمانه-در-مورد-لیزر-موهای-زائد

در این مقاله لیستی از سوالات متداول که برای برخی از افراد می‌تواند موضوع خجالت‌آوری برای مکالمه در مورد لیزر موهای زائد باشد، فراهم کردیم. اگر مضطرب هستید، دیگر نیاز نیست نگران باشید! کادر لیزر‌ موهای زائد، متخصصین پزشکی هستند، که به احتمال زیاد هر چیزی را در این مورد دیده و شنیده‌اند. هر چقدر هم سؤال شما مسخره یا خجالت‌آور به نظر برسد، نه‌ تنها متخصص لیزر‌درمانی شما، پاسخ‌های مورد نیازتان را خواهد داشت، بلکه احتمالاً سؤال شما را قبلاً چندین بار از دیگران شنیده است. پس خجالت نکشید!

آیا-لیزر-موهای-زائد-سبب-از-بین-رفتن-چوش-ها-می-شود؟

آیا لیزر موهای زائد سبب از بین رفتن چوش ها می شود؟

جوش های روی پوست علت های زیادی ممکنه داشته باشد که شایع‌ترین علت آن‌ها انتقال حجم زیادی از باکتری‌ها از لباس و دست‌ها، عدم تعادل هورمونی، و موهای زیر‌پوستی است. موهای زیر‌پوستی، اغلب اوقات توسط پوست به عنوان عاملی خارجی شناخته می‌شوند، و موجب می‌شوند که پوست واکنشی مشابه با روشی که در مقابل باکتری‌ها واکنش نشان می‌دهد را انجام دهد.

به همین دلیل آسیب این موها به پوست، تا زمانی که به سطح پوست راه پیدا کنند، ادامه می‌یابد، واکنش پوست نسبت به موهای زیر‌پوستی حتی ممکن است شدیدتر از باکتری‌ها نیز باشد. بنابراین، بله، اگر دلیل جوش زدن شما رشد افراطی موهای زیر‌پوستی باشد، از بین بردن موهای زائد با لیزر، به کاهش جوش نیز کمک خواهد کرد.

افراد معمولاً این نوع جوش را بیشتر در اطراف ابروها، روی خط چانه، لب بالایی، خط بیکینی، و روی سینه و پشت تجربه می‌کنند؛ و از آزار و خارش این جوش‌ها به ستوه می‌آیند، و نمی‌توانند به درستی آن‌ها را مدیریت کنند. اگر دلیل جوش زدن شما این موهای زیر‌پوستی باشد، از بین بردن موهای زائد به وسیله لیزر موهای زائد، تنها راه حلی است که تضمین می‌کند دیگر هیچ مویی در محل درمان‌شده، رشد نکند.

 

آیا در زمان لیزر بیکینی کاملا از کمر به پایین لخت هستم؟

برای لیزر موهای زائد بیکینی متخصص پزشکی لیرز‌درمانی شما، حوله‌ای برایتان فراهم می‌کند تا مناطقی که تحت درمان نیستند را پوشش داده.کل فرآیند بیشتر از چند دقیقه طول نمی‌کشد، به همین دلیل مراجعین حس در معرض نمایش بودن را پیدا نخواهند کرد.

به‌منظور راحتی بیشتر در طول جلسات درمانی، درخواست کنید هر جلسه توسط متخصص یکسانی تحت درمان قرار بگیرید. این‌طور، مقداری شناخت از متخصص شخصی خود پیدا می‌کنید. به علاوه، می‌توانید وسایلی مانند موبایل یا کتاب همراه خود بیاورید، یا به سادگی زمان را با گفت‌و‌گو بگذرانید. به مرور زمان، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.

 

آیا لیزر بیکینی یا برزیلی شامل ناحیه معقدی نیز می‌شود؟

بله، در صورت نیاز شما این ناحیه تحت درمان قرار میگیرد. لیزر بیکینی به شما اجازه می‌دهد نسبت به خط بیکینی، موهای زائد نواحی بیشتری را از بین ببرید؛ اما این مسئله به این معنا نیست که شما اجباری به لیزر تمام این نواحی خواهید داشت. بعضی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند یک خط فرود(مانند باند فرود هواپیما) یا تکه کوچکی از مو در این ناحیه باقی بگذارند، اما موهای زائد ناحیه مقعدی را از بین ببرند. گرفتن این تصمیم کاملاً بر عهده شماست. به دلیل اینکه این ناحیه حساسیت بالایی دارد، از متخصص لیزر‌ خود بخواهید بی‌حس‌کننده مناسبی به شما پیشنهاد دهد، شاید نیاز باشد بی‌حس‌کننده را شخصاً‌ تهیه کنید، و برای جلسات درمانی همراه خود بیاورید.
کسب آمادگی کامل قبل از هر جلسه درمانی از بین بردن موهای زائد، بهترین رویکرد است.

لیزر-موهای-زائد-صورت-سبب-از-بین-رفتن-موهای-زبر-صورت-می-شود؟

لیزر موهای زائد صورت سبب از بین رفتن موهای زبر صورت می شود؟

لیزر موهای زائد صورت با استفاده از فناوری نور لیزری که به فولیکول‌های مو می‌تابد سبب توقف رشد مو می شود. در کل لیزر مو زائد یک روش بی خطر و یک عمل زیبایی در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است که آقایان بیشتر برای خلاصی از آزار و خارش پوستی، لیزر موهای صورت را انجام می‌دهند، اغلب اوقات هدف خانم‌ها از لیزر موهای زائد از بین بردن موهایی که همانند ته ریش می باشند و برای آن ها خجالت آور است. بسیاری از خانم‌ها موهای روشن زیادی در صورت خود دارند، که باعث می‌شود درمان موهای صورت خانم‌ها یکی از غیر‌قابل ‌پیش‌ بینی‌ترین نواحی برای لیزر موهای زائد باشد. نتایج حاصل‌شده به رنگ و ضخامت موهای شما، و همچنین رنگ پوست شما بستگی دارد؛ پس بهتر است برای به دست آوردن بهترین تخمین از نتایج مورد انتظار، با متخصص لیزر موهای زائد خود مشورت کنید. هرچند، تمامی درمان‌های مؤثر، موهای زبر را از بین می‌برند، و پوست شما را کاملاً نرم و صاف می‌کنند.

موهای-زیاد-نواحی-گوش-و-یا-بینی-با-استفاده-از-لیزر-تحت-درمان-قرار-میگیرد

موهای زیاد نواحی گوش و یا بینی با استفاده از لیزر تحت درمان قرار میگیرد؟

بله! با افزایش سن افراد، بخصوص مردان در نواحی بینی و گوش رشد بیش از حد مو خواهند داشت بنابراین وقت خود را با اصلاح این موها تلف نکنید، در حالی که می‌توانید کاملاً از شر این موها خلاص شوید، یا به شکل چشمگیری میزان آن‌ها را کاهش دهید. لیزر این نواحی نیازمند دقت زیادی است؛ به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام برای لیزر موهای این نواحی حساس، متخصص لیرزی با سابقه و تجربة بالا پیدا کنید. وجود موهای داخل گوش و بینی بی‌دلیل نیست؛ مثلاً دلیل وجود موهای بینی خصوصاً در فیلتر کردن مواد سمی است، که داخل ریه نشوند. با متخصص خود مشورت کنید، تا بهترین گزینة شخصی را پیدا کنید.

 

مو در ناحیه بند انگشتان با لیزر قابل درمان است؟

 چرا مو روی بند انگشتان شما رشد می کند؟ سطح موفقیت در از بین بردن موهای دست و پای شما نیز به رنگ و ضخامت مو و پوست شما بستگی دارد. از بین بردن موهای روشن می‌تواند دشوار‌تر باشد، اما اگر حجم و اندازه موها به میزانی باشد که به‌دنبال از بین بردن دائمی آن‌ها باشید، خانم‌ها از پرس‌و‌جو درباره آن خجالت می‌کشند. لیزر این ناحیه شاید به اندازi برخی نواحی دیگر زبان‌زد نباشد، اما در هر حال برای بعضی از خانم‌ها و حتی برخی از آقایان، مسئله‌ای خجالت‌آور است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *