دانستنی های لیزر

لیزر مو زائد صورت مردان

لیزر-مو-زائد-صورت-مردان

لیزر مو زائد یک روش سریع و ایمن برای حذف موهای زائد صورت مردان است از آنجایی که موهای مردان ضخامت زیادی دارد ممکن است در حین لیزر موهای زائد احساس گزگز کنند. اکثر مردان خط ریش صاف را دوست دارند و به همین دلیل استخوان گونه را با تیغ می تراشند. این عمل باعث تحریک پوست می شود و راه حل قطعی حذف مو نمی باشد اما با لیزر موهای زائد صورت می توانید برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شوید.

نتیجه لیزر مو زائد صورت مردان

تعداد جلسات درمان های مورد نیاز از جمله به رنگ مو و پوست و محل قرارگیری موها بستگی دارد. معمولا بین درمان 6 تا 8 هفته است.

لیزر-موهای-زائد-صورت-مردان

آیا لیزر موهای زائد موهای صورت مردان را کاملا حذف می‌کند؟

اغلب مردان از بی مو شدن کامل محل مورد نظر نگران هستن در حقیقت اکثر از مردان، ترجیح می‌دهند حجم ریش خود را کاهش داده تا اینکه آن ناحیه را کاملا بی مو کنند. زیرا برخی از مردان نمی خواهند آن را به طور کامل از بین ببرند. اما اکثر مردان میخواهند در ناحیه گردن کاملا بی مو شود . زیرا هم از لحاظ ظاهری جلوه زیبایی ندارد و هم در زمان اصلاح می‌تواند پوست را تحریک کند.

خبر خوب برای آندسته از افراد که قصد کاهش حجم موهای صورت خود را دارند این است که لیزر موهای زائد برای کاهش مو مناسب است. برای آن دسته از افرادی که قصد حذف کامل موهای خود را دارند معمولا بین ۶-۸ جلسه درنظر گرفته می‌شود. اما مردانی که فقط به دنبال کاهش مو در ناحیه صورت خود هستند، می توانند تعداد جلسات کمتری را انتخاب کنند. بنابراین حتما در این خصوص با متخصص خود مشورت کنید. بنابراین نگران نباشید و همین حالا اقدام کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *